Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 50€

 

Kaip pirkti?

Norėdami užsisakyti patinkančią prekę, pasirinkite norimą kiekį ir paspauskite žalios spalvos mygtuką “Į krepšelį” su krepšelio simboliu.

Išsirinkę visas norimas prekes, spauskite ant prekių krepšelio simbolio dešiniame viršutiniame puslapio kampe ir peržiūrėkite savo užsakymą. Jei turite, suveskite nuolaidos kodą. Norėdami eiti toliau, spauskite “Tęsti atsiskaitymą”.

Suveskite savo arba juridinio asmens duomenis, adresą, kontaktus. Šiame žingsnyje galite pasirinkti ir prekių pristatymą kitu adresu ar kitam gavėjui.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą. Prekes pristatyti galime Jūsų nurodytu adresu arba į Omniva bei DPD terminalus ar siuntų taškus visoje Lietuvoje. Taip pat galite pasirinkti prekių atsiėmimą mūsų sandėlyje, adresu: Gedimino g. 18b, Trakai arba atsiimti prekes mūsų prekybinėje salelėje Vilniuje: PC Outlet Park (Verkių g. 31C).

Paskutiniame žingsnyje pasirinkite apmokėjimo būdą ir spauskite “Apmokėti”.

Apmokėję savo užsakymą el. paštu gausite patvirtinimą bei nuorodą į užsakymo būseną. Visą užsakymų istoriją ir detalią informaciją galite matyti paspaudę savo paskyros nuorodą dešiniame ekrano kampe bei pasirinkę skiltį “Užsakymai”.

Mokėjimai atliekami:
Swedbank
SEB
Luminor | DNB
Luminor | Nordea
SB
Citadele
Paysera
Prekės kelionė su:
DPD
Omniva