Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 50€

 

Grąžinimas

Jei gavote pažeistas ar nekokybiškas prekes ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 7  (septynias) dienas nuo prekių pristatymo arba atsiėmimo laiko mus informuoti el. paštu: [email protected] arba telefonu: +370 672 80020 darbo dienomis 9-18 val. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką.

Prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą. Visas prekių grąžinimo ar keitimo išlaidas apmokėsime mes.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu (Daiktų keitimas ir grąžinimas) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo.

UAB “Skoningai dienai” įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekes arba grąžinti už jas sumokėtus pinigus, jei prekės yra netinkamos kokybės dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės bei nenustatyti pažeidimai, atsiradę dėl pirkėjo kaltės (netinkamo vartojimo, prekės detalių keitimo, kt.)

Daugiau informacijos apie grąžinimą ir kitas pirkimo bei pardavimo taisykles rasite čia.

Mokėjimai atliekami:
Swedbank
SEB
Luminor | DNB
Luminor | Nordea
SB
Citadele
Paysera
Prekės kelionė su:
DPD
Omniva