Verslo dovanos

Susisiekime

Dovanodami pradžiuginsite klientus, padėkosite ir parodysite dėmesį kolegoms, pelnysite partnerių prielankumą. Juk mažos dovanėlės stiprina draugystę! Todėl dovanokite, o mes pasistengsime pasiūlyti kvapnias ir gardžias, išskirtines ir asmeniškas, saldžias ir aštrias, kuklias ar įmantrias dovanas.  Jei tarp mūsų pasiūlytų neradote Jums tinkamo rinkinio, jei gerai pažįstate žmogų, kuriam dovana bus skirta ir tikrai žinote, kas jį pradžiugintų, jei turite savo ypatingą idėją,  – kartu galime ją išpildyti!

Dovanokime

  • Arbatos rinkinys – tai Jūsų subtili užuomina ar palinkėjimas partneriams nesušalti šaltuoju sezonu, stiprinti imunitetą, raminti įtampą, aktyvinti protines galias, o gal tiesiog gražus pakvietimas susitikti. Aukščiausios kokybės, natūralios ar pagardintos įvairiais prieskoniais ir vaisių gabaliukais, Chai Chai arbatos įtiks tiek grynųjų skonių gerbėjams, tiek ieškantiems įdomesnių ir naujesnių pojūčių.
  • Jei „po ranka“ kokybiški prieskoniai, nebūtina būti pripažintu virtuvės šefu! Tokiu akimirksniu galima tapti! Nerastume virtuvės, kurios stalčiuose negulėtų druska, pipirai, cinamonas, karis… Papildykite kolegų ar partnerių kolekcijas naujais poskoniais – dovanokite rūkytą papriką, indišką Nasi Goreng, graikišką Tzatziki ar itališką Mozzarella Tomato – ir jie bus dėkingi už atradimus virtuvėje!
  • Vienas menininkas kažkada yra pasakęs: „Devyni iš dešimties žmonių mėgsta šokoladą. Dešimtasis visada meluoja“ (John Q.Tullius). Chai Chai saldūs atradimai – tai riešutai,  uogos ir vaisiai šokolade. Ir lyg to būtų maža, jie paskandinti cinamono pataluose, apiberti kokosų drožlėmis, pagardinti aštriais čili pipiriukais ar traškiomis kavos pupelėmis.
  • Žmonės yra nepataisomi romantikai. Tik žvakutės funkcija nuo akmens amžiaus gerokai pakito. Šiais laikais jas naudojame jau ne kaip šviesos šaltinį, jos tapo grožio ir jaukumo simboliu. Todėl, jei Jūsų dovana skirta romantiškai asmenybei, dovanokite dalelę šilumos.

Puoškime

  • Produkciją supakuojame į įvairiaspalvius, aromatus išlaikančius maišelius, margaspalves, progines dėžutes arba vintažinės stilistikos stiklo indelius.
  • Ant arbatų, prieskonių ir saldumynų pakuočių – klijuojamos arba rišamos etiketės. Sukurkime personalizuotą etiketę su Jūsų originaliu tekstu, linkėjimu. Jei tai oficiali dovana, etiketėje gali būti ir Jūsų įmonės pavadinimas.
  • Dovanų rinkinius pakuojame į dailias, skirtingų formų ir spalvų dėžutes.
  • Pasirinkite labiausiai Jums patinkančią pakuotę.
  • Turite savo originalią idėją – įgyvendinkime!

Užsakymai priimami elektroniniu paštu ar telefonu. Mes pasirūpinsime Jums svarbių asmenų dovanomis.

Jau galite atsisiųsti mūsų verslo dovanų katalogą!


Susisiekime!

UAB „Natura Venti“

El. paštas: info@chaichai.lt

Mob. tel.: +370 672 80020

Susisiekime
?Klauskite

Iškilo klausimų? Mes galime Jums padėti.

Naujienlaiškis +

Prenumeruok “Chai Chai” naujienlaiškį ir pirmasis sužinok apie gardžiausias naujienas, fantastiškas akcijas bei specialius nuolaidų kodus draugams.

* - Laukelis būtinas

REKOMENDUOK DRAUGUI+

Labas, manau Tau būtų įdomi ši el. parduotuvė. Apsidairyk !

Produkto video pristatymas+