Apie mus

Istorija

„Chai Chai“ istorija prasidėjo maždaug prieš metus, vėlyvą 2014 metų vasarą, nors pati idėja jau senokai sukosi galvose. Kaip ir daugybė kitų verslo idėjų, ši prasidėjo nuo meilės mūsų siūlomai produkcijai bei didelio saviraiškos noro.

Mes esame du jauni, ambicingi žmonės, savo hobius pavertę verslu. Nuėjome ilgą kelią tikslo link: įsteigėme UAB „Natura Venti“ (Gamtos vėjas), sukūrėme prekės ženklą Chai Chai, ragaudami ir ieškodami, kas geriausia, atsirinkome kokybiškas prekes siūlančius tiekėjus, mokėmės ir mokomės iki šiol, dirbti taip gerai, kad mus pastebėtumėte. Visi mūsų siūlomi produktai tokie, kokius savo namuose ir patys naudojame! O kiek laiko virtuvėje praleista, kiek patiekalų, pagardintų įvairiais prieskoniais išragauta, ar arbatos puodelių išgerta – net patys nesuskaičiuotume, tačiau dabar siūlome ir Jums pabandyti, paragauti ir atrasti savo mėgstamiausius.

Kodėl Chai Chai?

Norėjome žaismingo, bet jaukaus ir lengvai įsimenančio pavadinimo, kuris būtų malonus tiek mums, tiek mūsų klientams, o svarbiausia atspindėtų mūsų veiklos kryptį. Tad narstydami įvairias kalbas, ieškodami bendro arbatai ir prieskoniams apibūdinti tinkamo pavadinimo, stabtelėjome ties žodeliu chai. Taigi, žodis chai (kildinamas iš kinų kalboje esančio žodžio chá), išvertus reiškia arbata ir naudojamas jis daugelyje pasaulio kalbų arbatos gėrimui apibūdinti. O Indijoje, žodeliu chai, vadinama arbata, ruošiama iš prieskonių, kuri geriama pasaldinta ir maišoma su pienu. Paskutiniu metu, ši prieskonių arbata išpopuliarėjo visame pasaulyje. Štai taip ir apjungėme abu mūsų mylimus produktus – arbatą ir prieskonius – į vieną. Taip Chai Chai tapo mūsų prekės ženklu, kuris, tikimės, ir Jums sukelia malonius ir jaukius jausmus.

UAB „Natura Venti“

Įmonė UAB „Natura Venti“ atstovauja Chai Chai prekės ženklą mažmeninei prekybai, bei plėtoja didmeninę prekybą Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų sandėlys įsikūręs Trakų mieste, tačiau stengiamės, kad Jūsų pamėgta produkcija būtų lengvai pasiekiama visoje Lietuvoje. Šio tikslo vedini ir nusprendėme atidaryti elektroninę parduotuvę. Tikime, jog kiekvienas žmogus, bet kuriame pasaulio kampelyje, turi turėti galimybę įsigyti kokybiškus produktus savo virtuvei.

Tikslai, vertybės ir vizija

Mūsų tikslas, savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės standartus atitinkančias prekes. Tad visus produktus, prieš pasiūlydami Jums, išbandome ir savo virtuvėje. Norime savo klientus supažindinti su prieskonių, arbatų bei kavos istorija, jų pritaikymo būdais, naudojimo subtilybėmis. Siekiame, kad mūsų klientai atrastų naujus skonių derinius ar išbandytų tradicines užsienio šalių receptūras. Informaciją apie produktus stengiamės pateikti žaismingai ir jaukiai – tikimės, jog tai bent kelis iš Jūsų priverčia nusišypsoti!

Mūsų ateities vizija – suburti lojalių klientų ratą, kurie vertintų mūsų siūlomą produkciją ir jos kokybę. Tapti patikimu partneriu didmeninės prekybos rinkoje, bei reguliariai atnaujinti savo siūlomos produkcijos asortimentą, pasiūlant vis naujų, neatrastų skonių.

Turime svajonę ateityje įkurti nedidelę parduotuvėlę – kavinukę, kurioje galėtumėte ne tik įsigyti mūsų siūlomus gaminius, bet ir vietoje pasimėgauti karštos arbatos ar kavos puodeliu, prie lėkštutės šviežio pyrago. Kol kas, tai tik svajonė, bet mes jau įsitikinome, kad jos pildosi. Kaip viename žinomame kūrinyje dainuojama: „Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti“.

Šiandien

Mūsų prekes šiuo metu galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje arba sutikti mus įvairiose parodose bei mugėse visoje Lietuvoje. Dalyvaujame, nes norime iš arčiau pažinti savo klientus bei pristatyti mūsų siūlomą produkciją. Mūsų asortimentas labai platus. Tai prekės, apie kurias reikia kalbėtis, dalintis žiniomis ir patyrimais, tai prekės, kurias būtina pauostyti ar paragauti. Kol neturime savo parduotuvėlės – mugės tam puikiausiai tinka. O kiek įdomių žmonių sutinkame kaskart ir kiek gerų atsiliepimų išgirstame, kurie skatina nesustoti ir judėti pirmyn. Ačiū Jums už tai, o mes pažadame ir toliau stengtis ir tobulėti.

Jūsų Chai Chai.

?Klauskite

Iškilo klausimų? Mes galime Jums padėti.

Naujienlaiškis +

Prenumeruok “Chai Chai” naujienlaiškį ir pirmasis sužinok apie gardžiausias naujienas, fantastiškas akcijas bei specialius nuolaidų kodus draugams.

* - Laukelis būtinas

REKOMENDUOK DRAUGUI+

Labas, manau Tau būtų įdomi ši el. parduotuvė. Apsidairyk !

Produkto video pristatymas+